Top Module Empty
GŁÓWNA
Zapraszamy na konferencję nt. logopedii PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Saturday, 16 October 2010
Bielskie Kolegium Nauczycielskie zaprasza na organizowaną z Instytutem Języka Polskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Oddziałem Śląskim Polskiego Towarzystwa Logopedycznego w Katowicach w konferencję pt.: Profilaktyka logopedyczna w systemie edukacji. Konferencja odbędzie się 26. listopada w Katowicach.

Konferencja adresowana jest do dla nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, logopedów, pedagogów, psychologów i studentów. Część wykładowa konferencji odbędzie się w Śląskim Urządzie Wojewódzkim w Katowicach, zaś część warsztatowa w siedzibie Wydziału Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach przy Placu  Sejmu Śląskiego 1.

Dokładny program konferencji mozna pobrać tutaj.

Koszt konferencji (obejmuje materiały konferencyjne, poczęstunek – kawa, herbata, zakąski):
  • 50 zł – wpłaty dokonywane do 10 listopada 2010r.,
  • 60 zł – wpłaty dokonywane po 10 listopada 2010r.

Wpłaty należy dokonywać na konto bankowe – numer: 74 1050 1214 1000 0007 0000 7909 z dopiskiem: Konferencja - Profilaktyka logopedyczna.

Ważne! Uczestnicy, którzy chcieliby otrzymać fakturę z danymi pracodawcy, powinni dopilnować, aby wpłaty dokonano z konta delegującej instytucji. Bardzo serdecznie prosimy uczestników o zabranie ze sobą na konferencję kopii dowodu wpłaty - jest to niezbędny warunek otrzymania materiałów konferencyjnych i zaświadczenia o udziale w konferencji.
Zmieniony ( Tuesday, 19 October 2010 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg

Kanały info KN BB

Wybierz standard:
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.