Top Module Empty
GŁÓWNA
"Belfer on line" w bielskim Kolegium PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Thursday, 04 November 2010
 
4. listopada zainaugurowana została oficjalnie działalność projetu Belfer on line" w Bielsku-Białej. Celem projetu jest podniesienie kompetencji metodycznych ponad tysiąca nauczycieli z terenu województwa śląskiego w zakresie wykorzystywania w swojej pracy technologii informacyjnej oraz wskazanie możliwości i sposobów prowadzenia zajęć dydaktycznych z zastosowaniem platform e-Learningowych, pakietu eXe oraz nowoczesnych metod edukacyjnych: WebQuest i ePortfolio. Pomysłodawcą projektu i jego realizatorem jest Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach. W bielskim Kolegium znajduje się subregionalny punkt naboru do projektu. Tutaj także odbywały się będą szkolenia dla nauczycieli z Bielska-Białej oraz okolicznych powiatów.

Podczas konferencji, która odbyła się w bielskim Kolegium zaprezentowane zostały główne założenia projektu. Udział w projekcie moga wziąć nauczyciele i pracownicy dydaktyczni szkół i placówek oświatowych prowadzących kształcenie ogólne i zawodowe na terenie województwa śląskiego. Kursy prowadzone będą w cyklach kwartalnych do połowy roku 2012.Warto zaznaczyć, iż wśród trenerów prowadzących zajęcia w ramach projektu znajduje się dwoje wykładowców naszego Kolegium: Sabina Furgoł oraz Lechosław Hojnacki

Więcej informacji na temat projektu uzyskać można kontaktując się z naszym kolegium lub odwiedzając stronę internetową projektu .

Zmieniony ( Thursday, 04 November 2010 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg

Kanały info KN BB

Wybierz standard:
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.