GŁÓWNA
Rekordowy turniej tenisa stołowego PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba
Thursday, 16 December 2010

7 grudnia odbył się turmiej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Kolegium Nauczycielskiego. W zawodach udział wzięła rekordowa liczna prawie 30 słuchaczy Kolegium. Do udziału zgłosiło się także dwóch pracowników. Mistrzami szkoły zostali Katarzyna Chmiel i Mateusz Wrona.

W kategorii kobiet do zawodów przystapiło 16. uczestniczek. Po kilku godzinach rozgrywek mistrzynią Kolegium została Katarzyna Chmiel. Kolejne miejsca zajęły Klaudia Brudny, Katarzyna Wiewiór i Aneta Homel.

Z kolei wśród mężczyzn równych sobie nie miał Mateusz Wrona, który w całym turnieju przegral zaledwie jednego seta. Na drugim miejscu uplasował się zastępca Dyrektora Kolegium Jarosław Zięba, zaś miejsce trzecie zajął ubiegłoroczny zwycięzca turnieju Marcin Koperski. Na czwartym miejscu w finałowej grupie sklasyfikowany został Artur Hano.