Top Module Empty
GŁÓWNA
Festyn "O uśmiech dziecka" po raz siódmy PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Tuesday, 17 May 2011
 
Festyn o Uśmiech dziecka
19 maja już po raz siódmy odbędzie się organizowany przez nasze Kolegium Festyn Integracyjny "O usmiech dziecka". W tym roku - po raz pierwszy - do grona organizatorów dołączyli bielscy policjanci oraz przedstawiciele Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA. Tradycyjnie impreza odbędzie się w godzinach 10.00-13.00 na stadionie BTS Rekord w Bielsku-Białej przy ul. Startowej 13. Weźmie w niej udział prawie tysiąc dzieci ze szkół specjalnych, integracyjnych i powszechnych, w których praktyki odbywają studenci Kolegium. Festyn jest ze strony Kolegium formą podziękowaniaza umożliwienie odbywania praktyk we współpracujących z uczelnią placówkach.

 Opiekę nad dziećmi w tym szczególnym dla nich dniu, pełnym zabawy i radosnych przeżyć, będą sprawować studenci Kolegium. Czas najmłodszych wypełnią zabawy, gry, występy i pokazy. Każdy z uczestników otrzyma upominki i nagrody. Policjanci zaprezentują sprzęt, jakiego na co dzień używają stróże prawa. Na czas imprezy, wspólnie z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej, policjanci drogówki zorganizują miasteczko ruchu drogowego. Zaplanowano także pokaz sprawności policyjnej oraz zatrzymanie przestępcy z wykorzystaniem psów służbowych. Do udziału w zabawie zaproszono:

  • Straż Pożarną - prezentacja sprzętu, w tym wozów strażackich,
  • Fundację Wspierającą Działania Psów Ratowniczych - program „Dzieciaki poznają psiaki, czyli bezpieczne spotkanie z psem”,
  • Klown Cyrulik – iluzja i sztuczki czarowania z balonów,
  • Klub „Kadet” - strzelnica, łuki i broń pneumatyczna,
  • Pana Ryszarda Szwajcer - nurka, który opowie o bezpieczeństwie nad wodą.
Zmieniony ( Tuesday, 17 May 2011 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg

Kanały info KN BB

Wybierz standard:
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.