Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Wasz kolega w EduNews - innowacyjna forma publikacji PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Administrator serwisu   
Monday, 21 June 2010

Piotr Szlagor, student II roku Matematyki z informatyką, autor dwóch już recenzowanych publikacji na ogólnopolskich konferencjach naukowych studentów, właśnie opublikował w opiniotwórczym Portalu Nowoczesnej Edukacji Edunews  (wspólnie z Lechosławem Hojnackim) artykuł na temat edukacyjnych zastosowań systemów Augmented Reality. 

Zachęcamy do lektury nie tylko osoby zainteresowane nowymi technologiami dla edukacji oraz tych, którzy są gotowi zmierzyć się z ogromem zmian technologicznych stanowiących prawdziwwe wyzwanie dla możliwości adaptacyjnych dziesiejszj szkoły.

Zapraszamy także do obejrzenia udanej próby połączenia w jedną całość kilku kanałów medialnych jednocześnie. Artykuł integruje zwarty przekaz tekstowy stosowny dla internetowego portalu z prezentacją online oraz serią osadzonych w niej ilustracyjnych filmików.

Zobacz artykuł: 

Poniżej zamieszczamy także zintegrowaną z wzmiankowanym artykułem prezentację z osadzonymi filmami, które możesz obejrzeć nie opuszczając prezentacji (ani niniejszej strony). Proponujemy: włącz głośniki, przełącz prezentację na pełny ekran (gadget na prawo od licznika slajdów):

Zmieniony ( Tuesday, 22 June 2010 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.