Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Tłumy na Dniach Otwartych PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Thursday, 11 March 2010
warsztaty podczas Dni Otwartych
Warsztaty wykonywania ozdób wielkanocnych z siana

Ponad 400 uczniów odwiedziło Kolegium Nauczycielskie w pierwszym dniu Dni Otwartych KN. Wykłady i warsztaty przygotowane przez  Kolegium cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem. Uczniowie odwiedzający naszą uczelnię - zarówno w zorganizowanych grupach jak i indywidualnie - mogli nie tylko wziąć udział w zajęciach, ale także zobaczyć sale wykładowe, bibliotekę czy akademik. Mogli także porozmawiać ze słuchaczami i wykładowcami Kolegium.

W sposób szczególny prezentowały się dziś specjalności zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna oraz matematyka z informatyką. Pierwsza specjalność zorganizowała warsztaty tworzenia ozdób wielkanocnych z siana oraz origami, warsztaty muzyczne i emisji głosu.  Z kolei matematycy przygotowali m.in. cieszący się olbrzymią popularnością wykład M. Dębskiej nt. strategii rozwiązywania zadań zamkniętych na maturze. Na wykład przybyło prawie 200 osób. Aby wszyskim chętnym umożliwić udział w wykładzie był on transmitowany pomiędzy dwiema aulami kolegium.

W środę i czwartek będą sie prezentowały specjalności pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna oraz język polski z informacją naukową i bibliotekoznawstwem. Zapraszamy do udziału w zajęciach.

Zobacz fotorelację z Dni Otwartych

Zobacz program Dni Otwartych

Zmieniony ( Tuesday, 13 April 2010 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.