Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Możesz jeszcze zostać studentem Kolegium PDF Drukuj E-mail
Napisa�: kn   
Monday, 25 July 2011
Zakończył się pierwszy etap rekrutacji na studia w Kolegium Nauczycielskiem  w roku akademickim 2011/2012. Informujemy jednak, że kandydaci na studia mogą jeszcze składać dokumenty w dodatkowym naborze, który potrwa do 15 września. Okazję do złożenia swoich aplikacji będą więc mieli między innymi uczniowie, którzy w sierpniu zdawali będą poprawkowe egzaminy maturalne.
 
Nabór prowadzony będzie na specjalnościach, w których nie zostały jeszcze wykorzystane limity miejsc. Kilkanaście wolnych miejsc pozostało do obsadzenia w trybie dziennym na specjalnościach matematyka z informatyką oraz język polski z informacją naukową i biblitekoznawstwem. Kilka miejsc wolnych czeka także na kandydatów na specjalności pedagogika opiekuńczo-resocjalizacyjna, zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym.
 
Najwięcej chętnych podczas pierwszego naboru zgłosiło się na specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna. Przyjętych zostało tutaj więcej chętnych niż pierwotnie przewidywano. Miło nam jednak poinformować, że dzięki przychylności Zarządu Województwa Sląskiego uruchomione zostaną dodatkowe grupy na tej specjalności zarówno w trybie dziennym jak i zaocznym. Czekamy więc także na kolejnych chętnych na specjalność zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna.
 
   
Szczegóły dotyczące dodatkowego naboru znaleźć można w dziale REKRUTACJA .
Zmieniony ( Tuesday, 26 July 2011 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.