Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Kolegium na targach PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Wednesday, 25 January 2012

 

Początek roku to czas, kiedy maturzyści poznają ofertę uczelni, na których w przyszłości będą chcieli studiować. Nasze Kolegium wychodząc naprzeciw wszystkim, którzy chą poznać propozycje uczelni na rok akademicki 2012/2013 będzie w najbliższym czasie uczestniczyć w targach edukacyjnych w miastach naszego regionu. Już 26 i 27 stycznia z naszą ofetą zapoznać się będzie można na X Bielskich Targach Edukacyjnych w Bielsku-Białej, które odbędą się tradycyjnie w Hali BKS przy ul. Rychlińskiego (stoisko czynne będzie w godzinach 9.00-16.00). Kilka dni później - 2 lutego w godz. 10.00-14.00 - Kolegium obecne będzie na VII  PowiatowychTargach Akademickich w Liceum im. S. Konarskiego w Oświęcimiu. W późniejszym czasie naszą ofertę będziemy także przedstawiali na targach w Cieszynie, Żywcu, Wadowicach, Tychach, Żorach i Jastrzębiu-Zdroju. O dokładnych terminach informowali będziemy na bieżąco na naszej stronie internetowej.

Wszystkich chętnych zapraszamy także na Dni Otwarte naszego Kolegium, które odbędą się 13-15 marca. Szczegółowy program tej imprezy wkrótce oublikowany zostanie na stronie internetowej.

Już teraz zapraszamy natomiast do działu REKRUTACJA, gdzie znajdują się wszystkie informacje na temat naboru na pierwszy rok studiów w roku akademckim 2012/2013.

 

Zmieniony ( Wednesday, 25 January 2012 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.