Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Już w piątek III Festiwal Książki PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Wednesday, 18 April 2012
Festiwal KsiążkiW najbliższy piątek - 20 kwietnia w godzinach 9.00-15.00 - odbędzie się III Festiwal Książki organizowany przez bielskie Kolegium Nauczycielskie. W festiwalu, którego areną będzie sala sportowa Kolegium przy ul. Legionów 25 w Bielsku-Białej weźmie udział 7 zespołów ze szkół podstawowych Bielska-Białej i okolicy  wyłonionych w drodze konkursu.
 
Bawić się  czytaniem? Tak, to jasne! Nie zatrzymamy przecież czasu, komputery multimedia są częścią naszego świata, ale to nie znaczy, że książki przestały nam być potrzebne. Będą istnieć zawsze obok nas, z nami, bo pokazują nam świat i nas samych w lustrze, którego nie da się zastąpić. A poza tym literatura i komputer mogą iść ze sobą w parze. Jak? Będzie się można o tym przekonać podczas Festiwalu.

Wszystkie zespoły uczestniczące w piątkowej zabawie z książką wezmą udział w konkurencjach przygotowanych przez studentki KN. Wśród zadań czekających na uczniów są m.in. Śnieżna zgadywanka, Przygoda ze Stasiem i Nel, W fabryce dziur i dziurek czy Mapa Doliny Muminków.  Każdy z zespołów zaprezentuje także przygotowane wcześniej krótkie przedstawienie. W programie również sporo niespodzianek. Na uczestników czekają oczywiście nagrody – sponsorem głównym festiwalu jest krakowskie wydawnictwo „Znak”.
Zmieniony ( Wednesday, 18 April 2012 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.