Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Informacje dla osób przyjętych na studia PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Monday, 25 July 2011
  • Zajęcia na studiach dziennych rozpoczną się 1 października (poniedziałek). Plan zajęć oraz podział na grupy konwersatoryjne i laboratoryjne dostępne będą w ostatnim tygodniu września na tablicach ogłoszeń w budynku Kolegium przy ul. Krakowskiej 30 oraz na stronie internetowej Kolegium.
  • Pierwszy zjazd dla trybu zaocznego odbędzie się w dniach 14-15 września. Od tego czasu zajęcia odbywały się będa co tydzień w piątku popołudniu i soboty. Plan zajęć oraz podział na grupy konwersatoryjne i laboratoryjne dostępne będą na tablicach ogłoszeń w budynku Kolegium przy ul. Krakowskiej 30 oraz na stronie internetowej Kolegium 7 września.
  • Termin wpłaty za pierwszy semestr nauki na studiach zaocznych upływa dnia 15 września br. Indywidualny numer konta oraz druk wpłaty przesłane zostaną pocztą do każdego słuchacza.
  • Osoby, które chcą skorzystać z akademika musza złożyć podanie (druk można podbrać tutaj)  do dnia 7 września. Informacje o przydziale miejsc zostaną ogłoszone 14 września. Chętnych do korzystania z akademika zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Mieszkańca Internatu.
 
 
Zmieniony ( Tuesday, 24 July 2012 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.