Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Mapa portalu
Pedagogika resocjalizacyjna z elementami profilaktyki II rok wszystkie grupy PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Marcin Łubianka   
Tuesday, 30 September 2008

 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
Lektorat języka niemieckiego
     

           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    BRECZKO Paulina       
2    DUŹNIAK Katarzyna Marta       
3    KIERCZAK Barbara       
4    KIŃSKA Ewelina       
5    LUBOWIECKI Robert Tomasz       
6    MIZERA Justyna       
7    MROŻEK Teresa Ewa       
8    POPŁAWSKA Barbara    



 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
Lektorat języka angielskiego (1)

   
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    CHEŁSTOWSKA Dominika       
2    CHĘCIŃSKA Paulina       
3    CZARNIK Magdalena Barbara       
4    FARYNA Dominika Barbara       
5    FUCHS Justyna Patrycja       
6    GRYGIER Michalina       
7    JEZIORSKA Martyna Alicja       
8    KORBA Monika       
9    ŁABUDA Karolina Judyta       
10    MAJEWSKI Marek Wojciech       
11    MIESZCZAK Katarzyna       
12    MUSIAŁ Kamila       
13    PACHOLEC Anna       
14    SUKIENIK Marzena Katarzyna       
15    WYTRWAŁ Magdalena    



 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
Lektorat języka angielskiego (1 i 2)

  
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    DROŹDZIK Anna       
2    GABRYŚ Katarzyna Anna       
3    GRYGIERCZYK Małgorzata       
4    KUBICA Barbara Magdalena       
5    KUCHARCZYK Aleksandra       
6    KUPCZAK Anna Agnieszka       
7    MIZIA Katarzyna Maria       
8    NALEPKA Arletta Nadia       
9    PAWLICKA Jowita Anna       
10    STAWIARSKA Zofia       
11    STWORA Żaneta       
12    TOMASIAK Kinga Edyta       
13    TUTAS Paweł       
14    WITOSZEK Nina Agnieszka       
        


 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
Lektorat języka angielskiego (2)

    
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    ANTOŃCZYK Karolina       
2    BOGACKI Piotr Stanisław       
3    CHUDZIK Monika       
4    GACH Monika Karolina       
5    GASZMAN Jakub Krzysztof       
6    KUBOSZEK Magdalena       
7    LIPOWCZAN Lucyna Natalia       
8    ŁASUT Paulina       
9    NOWAK Magdalena Anna       
10    PUCHAŁA Radosław Łukasz       
11    PUSTELNIK Tomasz       
12    SZCZYPKA Joanna Małgorzata       
           
 
 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA PODSTAWOWA 1
Opiekun roku: dr Elżbieta KRYWULT       
rok akademicki 2008/2009  
    
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    BRECZKO Paulina       
2    CHEŁSTOWSKA Dominika       
3    CHĘCIŃSKA Paulina       
4    CZARNIK Magdalena Barbara       
5    DUŹNIAK Katarzyna Marta       
6    FARYNA Dominika Barbara       
7    FUCHS Justyna Patrycja       
8    GRYGIER Michalina       
9    GRYGIERCZYK Małgorzata       
10    JEZIORSKA Martyna Alicja       
11    KIERCZAK Barbara       
12    KIŃSKA Ewelina       
13    KORBA Monika       
14    LUBOWIECKI Robert Tomasz       
15    ŁABUDA Karolina Judyta       
16    MAJEWSKI Marek Wojciech       
17    MIESZCZAK Katarzyna       
18    MIZERA Justyna       
19    MUSIAŁ Kamila       
20    PACHOLEC Anna       
21    POPŁAWSKA Barbara       
22    SUKIENIK Marzena Katarzyna       
23    WITOSZEK Nina Agnieszka       
24    WYTRWAŁ Magdalena       

 

PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA PODSTAWOWA 2
Opiekun roku: dr Elżbieta KRYWULT       
rok akademicki 2008/2009       

           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    ANTOŃCZYK Karolina       
2    BOGACKI Piotr Stanisław       
3    CHUDZIK Monika       
4    DROŹDZIK Anna       
5    GABRYŚ Katarzyna Anna       
6    GACH Monika Karolina       
7    GASZMAN Jakub Krzysztof       
8    KUBICA Barbara Magdalena       
9    KUBOSZEK Magdalena       
10    KUCHARCZYK Aleksandra       
11    KUPCZAK Anna Agnieszka       
12    LIPOWCZAN Lucyna Natalia       
13    ŁASUT Paulina       
14    MIZIA Katarzyna Maria       
15    MROŻEK Teresa Ewa       
16    NALEPKA Arletta Nadia       
17    NOWAK Magdalena Anna       
18    PAWLICKA Jowita Anna       
19    PUCHAŁA Radosław Łukasz       
20    PUSTELNIK Tomasz       
21    STAWIARSKA Zofia       
22    STWORA Żaneta       
23    SZCZYPKA Joanna Małgorzata       
24    TOMASIAK Kinga Edyta       
25    TUTAS Paweł       
    


 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA INFORMATYCZNA 1a

   
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    BRECZKO Paulina       
2    CHEŁSTOWSKA Dominika       
3    CHĘCIŃSKA Paulina       
4    CZARNIK Magdalena Barbara       
5    DUŹNIAK Katarzyna Marta       
6    FARYNA Dominika Barbara       
7    FUCHS Justyna Patrycja       
8    GRYGIER Michalina       
9    JEZIORSKA Martyna Alicja       
10    KIERCZAK Barbara       
11    KIŃSKA Ewelina       
12    KORBA Monika       
13    LUBOWIECKI Robert Tomasz    




 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA INFORMATYCZNA 1b
   

           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    GRYGIERCZYK Małgorzata       
2    KUPCZAK Anna Agnieszka       
3    ŁABUDA Karolina Judyta       
4    MAJEWSKI Marek Wojciech       
5    MIESZCZAK Katarzyna       
6    MIZERA Justyna       
7    MROŻEK Teresa Ewa       
8    MUSIAŁ Kamila       
9    PACHOLEC Anna       
10    POPŁAWSKA Barbara       
11    SUKIENIK Marzena Katarzyna       
12    WITOSZEK Nina Agnieszka       
13    WYTRWAŁ Magdalena    


 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA INFORMATYCZNA 2a

    
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    ANTOŃCZYK Karolina       
2    BOGACKI Piotr Stanisław       
3    CHUDZIK Monika       
4    DROŹDZIK Anna       
5    GABRYŚ Katarzyna Anna       
6    GACH Monika Karolina       
7    GASZMAN Jakub Krzysztof       
8    KUBICA Barbara Magdalena       
9    KUBOSZEK Magdalena       
10    KUCHARCZYK Aleksandra       
           
           
        


 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA INFORMATYCZNA 2b

  
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    LIPOWCZAN Lucyna Natalia       
2    ŁASUT Paulina       
3    MIZIA Katarzyna Maria       
4    NALEPKA Arletta Nadia       
5    NOWAK Magdalena Anna       
6    PAWLICKA Jowita Anna       
7    PUCHAŁA Radosław Łukasz       
8    PUSTELNIK Tomasz       
9    STAWIARSKA Zofia       
10    STWORA Żaneta       
11    SZCZYPKA Joanna Małgorzata       
12    TOMASIAK Kinga Edyta       
13    TUTAS Paweł    



 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA WF KOBIET  W1

 
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    BRECZKO Paulina       
2    CHEŁSTOWSKA Dominika       
3    CHĘCIŃSKA Paulina       
4    CZARNIK Magdalena Barbara       
5    DUŹNIAK Katarzyna Marta       
6    FARYNA Dominika Barbara       
7    FUCHS Justyna Patrycja       
8    GRYGIER Michalina       
9    GRYGIERCZYK Małgorzata       
10    JEZIORSKA Martyna Alicja       
11    KIERCZAK Barbara       
12    KIŃSKA Ewelina       
13    KORBA Monika       
14    KUPCZAK Anna Agnieszka       
15    ŁABUDA Karolina Judyta    



 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA WF KOBIET  W2

     
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    ANTOŃCZYK Karolina       
2    CHUDZIK Monika       
3    DROŹDZIK Anna       
4    GABRYŚ Katarzyna Anna       
5    MIESZCZAK Katarzyna       
6    MIZERA Justyna       
7    MROŻEK Teresa Ewa       
8    MUSIAŁ Kamila       
9    PACHOLEC Anna       
10    POPŁAWSKA Barbara       
11    SUKIENIK Marzena Katarzyna       
12    WITOSZEK Nina Agnieszka       
13    WYTRWAŁ Magdalena       
           
        



 
PEDAGOGIKA RESOCJALIZACYJNA
Z ELEMENTAMI PROFILAKTYKI
II rok studia dzienne       
GRUPA WF KOBIET  W3

 
           
lp    nazwisko i imię kandydata       
1    GACH Monika Karolina       
2    KUBICA Barbara Magdalena       
3    KUBOSZEK Magdalena       
4    KUCHARCZYK Aleksandra       
5    LIPOWCZAN Lucyna Natalia       
6    ŁASUT Paulina       
7    MIZIA Katarzyna Maria       
8    NALEPKA Arletta Nadia       
9    NOWAK Magdalena Anna       
10    PAWLICKA Jowita Anna       
11    STAWIARSKA Zofia       
12    STWORA Żaneta       
13    SZCZYPKA Joanna Małgorzata       
14    TOMASIAK Kinga Edyta       
        

Zmieniony ( Tuesday, 30 September 2008 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.