Top Module Empty
GŁÓWNA arrow Dydaktyka arrow Archiwum arrow ZAOCZNE III rok - grupy psycho i terapeutyczne
ZAOCZNE III rok - grupy psycho i terapeutyczne PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Helena Borowska   
Wednesday, 17 January 2007

III rok 06/07   
                                Terapia         Psychoterapia         

A    2/3 gr. 1                dr E.K.    mgr J.Bylica
B    1/3 gr.1 i 1/3 gr.2  mgr A.K.    mgr J.Bylica
C    2/3 gr.2               mgr A.K.    mgr J.Bylica
D    2/3 gr.3               mgr A.K.    mgr J.Bylica
E    1/3 gr.3 i 1/3 gr.4 mgr A.K.    mgr J.Bylica
F    2/3 gr.4               mgr G.J.    mgr J.Bylica
G    1/2 gr.5               mgr G.J.    mgr J.Bylica
H    1/2 gr.5               mgr G.J.    mgr J.Bylica

III ROK  PSYCHOTERAPIA   Bielsko-Biała  stan na 19 I 2007 r.    III rok 06/07   

GR.A

1    BARAN    KRZYSZTOF
2    BURLIGA    ŁUKASZ
3    DOBOSZ    RAFAŁ
4    FURDZIK    ALICJA
5    GIBAS     PAWEŁ
6    HULBÓJ    MAREK
7    JANOTA    PAULINA
8    KOT    AGATA
9    MAJEWSKA    MONIKA
10    MALISZEWSKA    MAGDALENA
11    MALY    AGATA
12    MARZEC    SEBASTIAN
13    MICHOŃ    ILONA
14    MUCIEK    ANNA
15    NIEWIARA    EWA


GR.C   
1    PEŁKA    AGNIESZKA
2    PILARZ    JOANNA
3    SAWIŃSKI     TOMASZ
4    SŁONINA     PAWEŁ
5    SŁUPSKI     PIOTR
6    STEC    DAWID
7    SZWEDA    ANNA
8    SZYMLA    AGNIESZKA
9    ŚCIERA    ANNA
10    TABACZYŃSKA    OLGA
11    TOMASZEK    BEATA
12    URBANIAK    JOLANTA
13    WALENTEK    ANNA
14    WALICZEK    MAGDALENA
15    WALIGÓRA    TATIANA
16    WAWRZUTA    ANNA
17    WRÓBEL    KINGA
18    WRÓBEL    TOMASZ

GR.B, D
zajęcia
zakończ.

GR.E   
1    LIPIAN    PAWEŁ
2    CHOJNACKA    SYLWIA
3    DIKOW-IWANOW    MONIKA
4    DZIWOKI    KATARZYNA
5    KACZMARCZYK    WOJCIECH
6    KRZYKAWSKA    BARBARA
7    KUC    AGNIESZKA
8    KUDZIELKO    JAN
9    KULIK    KATARZYNA
10    ŁUKOSZ     EDYTA
11    MAMCARCZYK    SYLWIA
12    MAREK    ELŻBIETA
13    MAŚNICA    KAMILA
14    MYNARSKA    MONIKA
15    OCHMAN    ANNA
16    OGIEGŁO    ANETA
17    OLECHOWSKA    MARTA
18    PŁAWNY     NATALIA
19    ŚWIĘTEK    JAKUB
20    WILCZYŃSKA    ANNA


GR.F
1    PIETRZYCKI    ARKADIUSZ
2    PINKOSZ    RADOSŁAW
3    RAMĘDA    MARIUSZ
4    SCHAB     KATARZYNA
5    SŁOWIACZEK    BARBARA
6    STOKŁOSA      MAGDALENA
7    STUDNICKI    SEBASTIAN
8    SZPYRA    MAGDALENA
9    TARNAWA    MAGDALENA
10    TRZOPEK    KATARZYNA
11    WAJDA    IWONA
12    WALICZEK    JOANNA
13    WALICZEK    MAGDALENA
14    WOLSKA    KATARZYNA
15    WOŹNY    KINGA
16    ZAPAŁA    BOGUMIŁA
17    ZEMAN    KRYSTIAN


GR.G
1    BACHOWSKI    MAREK
2    BEDNARZ    ALEKSANDRA
3    BUROSZ     MARIOLA
4    CYGAN    BARTŁOMIEJ
5    DZIKI    MARZENA
6    GAZDA    KINGA
7    GĘBALA    ŁUKASZ
8    HAR ĘŻA    AGNIESZKA
9    HARĘŻLAK    KAROLINA
10    JĘDRZEJKO    KATARZYNA
11    KOSTER    MONIKA


GR.H
1    KWIECIEŃ    EWELINA
2    MALARZ    PAULINA
3    MARSZAŁEK    RAFAŁ
4    MĘTEL    TOMASZ
5    MOTYKA    MARTA
6    OSKIERKO    ANNA
7    SKUPIEŃ    ANNA
8    SŁAWEK    NINA
9    SZKORUPA    BOŻENA
10    WOJTOŃ-STASICA    ANNA

III ROK   TERAPIA PEDAGOGICZNA   Bielsko-Biała  19 I 2007 r.

GRUPA A   
1    BARAN    KRZYSZTOF
2    BURLIGA     ŁUKASZ
3    DOBOSZ    RAFAŁ
4    FURDZIK    ALICJA
5    GIBAS    PAWEŁ
6    HULBÓJ    MAREK
7    JANOTA     PAULINA
8    KOT     AGATA
9    MAJEWSKA    MONIKA
10    MALISZEWSKA    MAGDALENA
11    MALY    ARLETTA
12    MARZEC    SEBASTIAN
13    MICHOŃ    ILONA
14    MUCIEK    ANNA
15    NIEWIARA    EWA

GRUPA B   
1    BIAŁOŃ    KATARZYNA
2    DOMASIK    BARBARA
3    FERFECKA    MAŁGORZATA
4    GĘBALA    ŁUKASZ
5    KACHEL    TERESA
6    KLIŚ    BEATA
7    KUBALA    EDYTA
8    PEŁKA    AGNIESZKA
9    PILARZ    JOANNA
10    SAWIŃSKI     TOMASZ
11    SŁONINA    PAWEŁ
12    SŁUPSKI    PIOTR
13    SZWEDA    ANNA
14    ŚCIERA    DARIA
15    TOMASZEK    BEATA
16    URBANIAK     JOLANTA
17    WALIGÓRA     TATIANA
       
GRUPA C   
1    KUCHARSKA    IZABELA
2    OWCARZ    ANNA
3    MACHARZ    MALWINA
4    MARTYNA    ANETA
5    MIDOR    IZABELA
6    MROWIEC    IWONA
7    SKOWRONEK    AGNIESZKA
8    STEC    DAWID
9    SZCZEBLEWSKA    KSYMENA
10    SZYMLA    AGNIESZKA
11    TABACZYŃSKA    OLGA
12    WALENTEK    ANNA
13    WALICZEK    MAGDALENA
14    WAWRZUTA    ANNA
15    WRÓBEL    KINGA
16    WRÓBEL    TOMASZ

GRUPA D   
1    BARBAROWICZ    JANUSZ
2    BIŁKA    ANNA
3    BRATEK    MAGDALENA
4    DUDA     GRZEGORZ
5    HOPCIAŚ    TOMASZ
6    JANIK    PIOTR
7    JĘDRZEJAK(Aksamit)    JUSTYNA
8    KOLASA    MARTA
9    KOSTYRA    ADAM
10    KRUPIŃSKI    MACIEJ
11    KULIK    KATARZYNA
12    LALIK    TOMASZ
13    LIPIAN    PAWEŁ
14    ŁUKOSZ    EDYTA
15    MAMCARCZYK    SYLWIA
16    MAREK    ELŻBIETA
17    WORECKA ( Lesiak)    MAŁGORZATA

GRUPA E   
1    CHOJNACKA    SYLWIA
2    DIKOW-IWANOW    MONIKA
3    DZIWOKI     KATARZYNA
4    KACZMARCZYK    WOJCIECH
5    KRZYKAWSKA    BARBARA
6    KUC    AGNIESZKA
7    KUDZIELKO    JAN
8    MAREK    ELŻBIETA
9    MASNICA    KAMILA
10    MYNARSKA    MONIKA
11    OBRZĄDKIEWICZ(Jamróz)    ANNA
12    OCHMAN    ANNA
13    OGIEGŁO    ANETA
14    OLECHOWSKA    MARTA
15    PŁAWNY     NATALIA
16    ŚWIĘTEK    JAKUB
17    WILCZYŃSKA    ANNA

GRUPA F   
1    PIETRZYCKI    ARKADIUSZ
2    PINKOSZ    RADOSŁAW
3    RAMĘDA    MARIUSZ
4    SCHAB    KATARZYNA
5    SŁOWIACZEK    BARBARA
6    STOKŁOSA    MAGDALENA
7    STUDNICKI    SEBASTIAN
8    SZPYRA    MAGDALENA
9    TARNAWA    MAGDALENA
10    TRZOPEK    KATARZYNA
11    WAJDA    IWONA
12    WALICZEK    MAGDALENA
13    WALICZEK    JOANNA
14    WOLSKA    KATARZYNA
15    WOŹNY    KINGA
16    ZAPAŁA      BOGUMIŁA
17    ZEMAN    KRYSTIAN

GRUPA G   
1    BACHOWSKI    MAREK
2    BEDNARZ     ALEKSANDRA
3    BUROSZ    MARIOLA
4    CYGAN    BARTŁOMIEJ
5    DZIKI    MARZENA
6    GAZDA    KINGA
7    GĘBALA    ŁUKASZ
8    HARĘŻA    AGNIESZKA
9    HARĘŻLAK    KAROLINA
10    JĘDRZEJKO    KATARZYNA
11    KOSTER    MONIKA

GRUPA H   
1    KUCHARSKA    IZABELA
2    KWIECIEŃ    EWELINA
3    MALARZ (Chojna)    PAULINA
4    MARSZAŁEK    RAFAŁ
5    MĘTEL    TOMASZ
6    MOTYKA    MARTA
7    OSKIERKO    ANNA
8    SKUPIEŃ    ANNA
9    SŁAWEK    NINA
10    SZKORUPA (Kostka)    BOŻENA
11    WOJTOŃ-STASICA    ANNA

Zmieniony ( Friday, 01 June 2007 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.