Top Module Empty
GŁÓWNA
"Pełnosprawni kompetencjami" w Kolegium PDF Drukuj E-mail
Napisa�: Jarosław Zięba   
Tuesday, 02 March 2010
Pełnosprawni kompetencjami

Od 1. marca w Kolegium Nauczycielskim odbywają się kursy języka angielskiego oraz obsługi komputera dla osób niepełnosprawnych. Wszystko dzięki projektowi "Pełnosprawni kompetencjami!" realizowanemu przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "RAZEM" w partnerstwie z Edukacyjnym Centrum Biznesu Sp. z o.o. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
 
Celem projektu jest umożliwienie niezatrudnionym niepełnosprawnym z Bielska-Białej i powiatu bielskiego większej aktywności zawodowej dzięki szkoleniu, wsparciu motywacyjnemu i doradztwu. W lutym uczestnicy projektu korzystali z indywidualnego doradztwa, natomiast 1. marca rozpoczęły się kursy języka angielskiego metodą Callana oraz kursy obsługi komputera i urządzeń biurowych. Każdy z kursów trwa 90 godzin.

Stowarzyszenie Razem, które realizuje projekt na miejsce jego realizacji wybrało obiekt Kolegium Nauczycielskiego przy ul. Krakowskiej 30, gdyż uznało go za najlepiej przystosowany dla niepełnosprawnych w naszym mieście. Nie bez znaczenia było także to, że budynek Kolegium był bardzo dobrze oceniony pod względem dostępności przez niepełnosprawnych, którzy wcześniej tutaj studiowali.
 
Więcej o projekcie przeczytać można na stronie pelnosprawnikompetencjami.pl
Zmieniony ( Tuesday, 02 March 2010 )
 
wstecz   dalej »

 Czuli barbarzyńcy

Województwo Śląskie

QR Kod

Zeskanuj kod i dodaj KN do kontaktów swojego telefonu:

 

Konteksty Kultury

konteksty_male.jpg

Kanały info KN BB

Wybierz standard:
© 2017 Portal Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Bia�ej
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.